Кондиціонер - один з необхідних побутових приладів

Кондиціонер, що з'явився на вітчизняному ринку відносно недавно, вже встиг стати одним з необхідних побутових приладів. Вибір кондиціонерів на сьогоднішній день досить широкий. Компанія Люксклімат пропонує понад 30 видів різних кондиціонерів від різних виробників.
При виборі кондиціонера слід враховувати багато факторів, наприклад, якого виду кондиціонер ви хочете, куди вам потрібен прилад, якість матеріалу, з якого він зроблений, ціна.

Які бувають кондиціонери?


Перше, що необхідно визначити при покупці це вид кондиціонера. Вони бувають мобільні, віконні та спліт-системи. Мобільні ще називають підлоговими, їх плюс-можливість переносити з однієї кімнати в іншу, працюють вони просто від розетки. Мінус полягає в тому, що для такого кондиціонера необхідно відкрите вікно для гарячого повітря, а при відкритому вікні продуктивність роботи цього кондиціонера падає. Віконні кондиціонери кріпляться до вікна або ж до стіни, їх недолік в тому, що вони шумні, і при кріпленні до вікна зменшують рівень освітлення приміщення. Зате вони довговічні, недорогі в обслуговуванні і легко монтуються.

Що ж таке спліт-системи?
Кондиціонери, які ми звикли бачити найчастіше, і це цілком виправдано, вони користуються великою популярністю завдяки своїм позитивним якостям. Працює такий кондиціонер досить тихо, порівняно з іншими видами має хорошу енергоефективність, що дозволяє йому працювати також в режимі обігріву. Але також він має і мінуси. Кондиціонер складається з двох частин, одна частина кріпиться в приміщенні, а друга на вулиці. Установка такого кондиціонера досить трудомісткий процес, і вимагає зазвичай додаткових витрат.
Ще снують кондиціонери роторного та інверторного типу Компресор звичайного кондиціонера після включення охолоджує або нагріває приміщення до заданої користувачем температури і відключається. Потім при відхиленні температури від заданої на певну величину (зазвичай це 3 градуси Цельсія) компресор знову включається. І так далі по циклу включений / виключений. Інверторний кондиціонер після досягнення необхідної температури просто знижує свою продуктивність рівно до того рівня, який дозволяє йому точно підтримувати задану температуру в приміщенні (відхилення не більше 0,5 градуса Цельсія). Такий принцип роботи дозволяє підтримувати в приміщенні більш комфортний температурний режим і значно знижує рівень шуму.

Які чинники варто враховувати при виборі кондиціонера?
Також при виборі кондиціонера слід враховувати тип приміщення. Для кімнати або спальні необхідна спліт-система для стіни, яка також має функцію режиму сну, а також має фільтри очищення повітря. Для приватного будинку краще підходять кондиціонери, які володіють такими функціями як охолодження і обігрів при низьких температурах без втрати продуктивності.

Після вибору типу кондиціонера слід приділити увагу його потужності. Якщо вам необхідний кондиціонер не тільки для охолодження повітря, а й для обігріву, то відповідно він повинен володіти високою потужністю. Компанія Люксклімат Івано-Франківськ , рекомендує кондиціонери брендів Electrolux ,Zanussi ,Ballu та Ac-electric. Продукція цих брендів володіє всіма необхідними можливостями для забезпечення Вашого комфорту , надає гарантію на свої вироби від 3 до 5 років.

Замовити вибране обладнання, його монтаж,безкоштовний виїзд спеціаліста для консультації,уточнити інформацію про обладнання, наявність та вартість, способи оплати і доставки,проконсультуватись за будь-яким питанням, пов'язаним з кліматизацією приміщень,обговорити питання співпраці можна наступним чином:

зайти в офіс: м.Івано-Франківськ, вул.Надрічна,2

зателефонувати: +38(095)551-26-80 +38(098)267-53-21

написати листа:e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

відвідати сторінку в Facebook www.facebook.com/konducionerufrankivsk

Завжди раді Вам допомогти і пам’ятайте: «Ваш комфорт-наша мета!»

ЛюксКлімат - найкращі ціни на кондиціонери у Івано-Франківсьу та області

TOP