Вівторок, 30 квітня 2019 16:58

інверторний кондиціонер

Звичайні кондиціонери знижують температуру в приміщенні до заданого параметра, після чого компресор відключається. Але так як температура постійно буде збільшуватись, то через деякий час компресор знову включиться і заново почне цикл охолодження в приміщенні до заданої температури. А інверторні кондиціонери при досягненні заданої температури не відключають, а лише знижують свою продуктивність за рахунок зміни частоти струму електроживлення компресора. Тобто компресор кондиціонера працює постійно з необхідною для підтримки заданої температури, продуктивністю.

 

Інверторний КОНДИЦІОНЕР

Головною особливістю інверторних кондиціонерів є те, що цей тип дозволяє управляти оборотами компресора. Це регулювання дає контроль над потужністю роботи кондиціонера. У зв'язку з цим виникає питання: чому раніше двигун компресора просто запускали, а потім припиняли роботу без управління частотою обертів? Відповіддю на це питання є те, що дана регулювання швидкості обертання дозволяє знизити споживання електричної енергії, і краще контролювати потрібну температуру. Тобто при отриманні певних градусів навколо кондиціонера обороти всередині компресора зменшуються, при цьому відбувається економія електроенергії.

 

Деякі експерти підрахували, що інверторний вид кліматичного обладнання дає економію від тридцяти до шістдесяти відсотків по відношенню до моделі аналогічної потужності. Ще однією перевагою цього кондиціонера є зменшення шуму при роботі зовнішньої частини кліматичної системи за рахунок управліннями оборотами, тому що вентилятор також, як і кондиціонер знижує обороти обертання. Також варто відзначити, що більшість інверторних моделей здатні працювати на обігрів при досить низьких температурах, в середньому при -15. Деякі навіть при -30 градусах.

Щоб зрозуміти процес стримування температури на певному рівні не потрібно бути фахівцем. Все досить легко. При запуску пристрою компресор активується в режимі прискорення, з метою отримання потрібного температурного показника. Під час зменшення температури в житло компресор зменшує свої обороти до мінімуму і утримує температуру з високою точністю в заданому рівні.

 

Вважається, що інверторна кліматична установка - це нововведення в бізнесі з продажу кондиціонерів. Тепер розглянемо плюси і мінуси спліт - систем з інвертором. По - перше в цій техніці багато електронних датчиків, які сигналізують і самостійно визначають місце поломки. Зазвичай кондиціонер відключається і включається світлове або символьне оповіщення. Такий захист дозволяє уникнути повної несправності всього кондиціонера в цілому, що загрожує серйозними грошовими витратами. По - друге як говорилося раніше, инверторная кліматична установка дає своїм власникам заощадити гроші на витратах за електроенергію. Останнім перевагою є тихий режим роботи вентилятора кондиціонера, а також стримування необхідного температурного рівня.

До недоліків відносяться: електроніка всередині спліт - системи складається в основному з датчиків, які терпіти не можуть стрибків напруги, а в нашій країні таке явище трапляється часто. Також потрібно відзначити, що побутовий кондиціонер не запуститься при жаркій погоді, при температурі вище сорока двох градусів. Звичайно, і при негативних температурах він не стане працювати приблизно - 10 градусів і далі. Ще одним істотним мінусом є відсутність грамотних фахівців, які вміють ремонтувати інверторні спліт - системи. Сама процедура відновлення роботи кондиціонера займе величезну кількість часу.

 

 

Треба відзначити, що купити побутовий кондиціонер краще у офіційного дилера або через постачальника, який вже тривалий час працює в цій сфері.

 

Не забувайте здійснювати щороку сервісну діагностику. Чи не намагайтеся економити на цьому обслуговуванні, тому що не виконана під час діагностика може привести до серйозної поломки і витрати будуть істотно більше.

 

В кінці залишилося лише сказати, що кондиціонер з інверторним компресором ідеально підходить для приміщень, де необхідна певна температура, наприклад, підприємства, що виробляють електронні пристрої або працюють в науковій сфері. Перед покупкою даної спліт-системи заздалегідь розрахуйте можливі витрати, пов'язані з обслуговуванням або тратою на ремонт певних елементів кондиціонера. Виробники інверторних кондиціонерів гарантують тривалий термін служби при правильній експлуатації обладнання.

 

У нашому інтернет-магазині Ви можете побутовий кондиціонер купити за вигідною ціною. Ми відмовилися від не якісне обладнання та пропонуємо тільки перевірені моделі. Зателефонуйте нам, або замовте зворотний дзвінок, і ми повністю Вас проконсультуємо і підберемо ідеальний варіант інверторного кондиціонера.

TOP