Середа, 17 квітня 2019 21:43

як вибрати кондиціонер

Для правильного вибору моделі і потужності кондиціонера рекомендуєтся замовити виїзд спеціаліста на обєкт. на місці спеціаліст зорієнтуєтся по побажаннях замовника,по площі обєкту,орієнтації щодо сторін світу,площі засклення,наявності тепловиділяючих приладів в приміщенні ….на основі сукупності цих всіх факторів можна розрахувати тип і потужність кондиціонера

                                                        

Потужність охолодження є основною характеристикою кондиціонера. Для побутових приладів вона становить від 1,5-2,0 до 6,5-8,5 кВт. Через 1 м2 скління в середньому надходить 0,45 кВт тепла, людина виділяє близько 0,15 кВт, а офісна техніка - приблизно 30% від споживаної потужності (комп'ютер - 0,3 кВт, лазерний принтер - 0,4 кВт, копіювальний апарат - 0,5 кВт). Відповідно кондиціонер має мати потужність охолодження більшу за сумарну величину всіх теплонадходжен

Орієнтовнио 1 кВт потужності по холоду потрібно для 10 м2 площі приміщення. Якщо ви плануєте робити ремонт, прилад бажано встановити до проведення оздоблювальних робіт - тоді всі комунікації між блоками можна буде заховати в стіну. Правильно підібраний по потужності кондиціонер, здатний постійно підтримувати комфортну температуру повітря в приміщенні (зазвичай від +18 до + 28 ° С з точністю до 1-2 градусів). При цьому температура повітря на вулиці може коливатися в діапазоні від -7 до + 43 ° С. Слід враховувати, що з наближенням морозів від -7°С ефективність кондиціонера падає і збільшується навантаження на компресор.

Використання при температурі нижче -10°С призводить до швидкого зносу устаткування і поломки кондиціонера. Крім цього, при мінусових температурах можливе замерзання зливного отвору дренажної трубки, і тоді вода з внутрішнього блоку потече в приміщення.

Зараз на ринку зявилось надсучасне рішення-ПОБУТОВІ ТЕПЛОВІ НАСОСИ,які здатні працювати на обігрів при температурі зовнішнього середовища -30С.

Експлуатація кондиціонера напряму залежить не тільки від якості техніки,а й від якості і професійності монтажу.

Компанія Люксклімат пропонує безкоштовний виїзд спеціаліста,консультації,професійний монтаж та сервіс кондиціонера.вся техніка сертифікована і продаєтся офіційно.

Памятайте девіз «Люксклімату»6  ВАШ КОМФОРТ-НАША МЕТА

TOP